Planowanie wystroju małych pomieszczeń jest często przytłaczające dla wielu osób, ponieważ znacznie ciężej jest dopracować wnętrze, do którego nie zmieszczą się większe meble. Urządzenie małego salonu nie jest jednak takie trudne, jak mogłoby się wydawać. W niniejszym artykule doradzamy, jak wybrać stylowy i komfortowy narożnik do niewielkiego salonu tak, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Dlaczego warto zdecydować się na narożnik do małego salonu?

Kanapa powinna znaleźć się w każdym salonie. Jak bowiem bez kanapy możliwy byłby wypoczynek i wspólne spędzanie czasu? Należy jednak pamiętać, iż tradycyjne kanapy nie tylko nie zawsze mogą służyć również do spania, ale też mieszczą niewielką ilość osób. Chcąc wybrać mebel bardziej funkcjonalny, zwłaszcza do niewielkiego salonu, warto wybrać narożnik.

Narożnik to polecane rozwiązanie do niewielkiego salonu. Przede wszystkim jest to mebel kompletny i wystarczy niewielki stolik, aby stworzyć wyjątkowo wygodną przestrzeń salonową. Można oczywiście dołożyć poduszki oraz niewielki fotel, ale czasami nie jest to konieczne. Narożnik często wystarcza do stworzenia komfortowego salonu.

Jeśli chodzi o kolory narożników, to najpopularniejsze obecnie są szare narożniki oraz kanapy. Szare meble są uniwersalne, ponieważ można je dopasować do niemalże każdej aranżacji czy kolorystyki ścian lub podłóg. Często też spotyka się beże oraz pastelowe barwy.

Rozkładany narożnik do małego salonu z funkcją spania

Rozkładany narożnik z funkcją spania jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz funkcjonalność. To przydatna funkcja nie tylko dla osób, które traktują salon jednocześnie jako sypialnię, ale też dla takich, których często odwiedzają goście i należy ich przenocować. W narożnikach z funkcją spania strona, gdzie umieszczone jest łóżko wraz z elementem środkowym narożnika, ma długość wynoszącą niemalże trzy metry. Można zdecydować, czy część ze spaniem będzie z prawej czy z lewej strony. Po przeciwnej stronie znajdować się będzie narożnik z funkcją relaks.

Istnieje wiele konfiguracji narożnika z funkcją spania, a także wiele modyfikacji narożników. Warto w tym miejscu także wspomnieć, iż narożniki ze skóry są nieco droższe od odpowiednich pokrytych innym materiałem, ale wyróżniają się jednocześnie większą trwałością. Ma to zatem jednocześnie zalety oraz wady.

Narożniki skórzane z funkcją spania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie możliwość wygody i komfortu.

Rozkładany narożnik do niewielkiego salonu

Rozkładany narożnik do niewielkiego salonu jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych mebli wypoczynkowych do tego pomieszczenia. Dzieje się tak dlatego, iż tak zwane rogówki są praktyczne i pasujące do każdych warunków mieszkaniowych.

Rozkładane narożniki są dostępne w wielu designach. Kolejną zaletą narożników jest fakt, iż w dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z salonu jako sypialni, zwłaszcza dotyczy się to kawalerek. Warto postawić na narożnik, aby w dzień cieszyć się wygodnym meblem, a wieczorem wygodnym łóżkiem.

Więcej ciekawych informacji na temat narożników rozkładanych do salonu można znaleźć na stronie salonu Bostonsofa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*