Wymiana żarówki, zawieszenie firanek lub zasłon czy usunięcie kurzu z szafek kuchennych – to kilka przykładowych sytuacji, gdy drabina okazuje się niezbędna. Szukasz solidnej drabiny do użytku domowego, która posłuży przez długi czas? Postaw na profesjonalny sprzęt – dowiedz się, czemu drabiny Hailo to dobry wybór.

Dlaczego drabiny Hailo należą do produktów premium?

Hailo to niemieckie przedsiębiorstwo obecne na rynku od 1947 r., a jednym z jego flagowych produktów są właśnie drabiny. Dlaczego drabiny Hailo uchodzą za produkty premium? Wymienić można co najmniej kilka powodów – są to:

  • Wieloletnia gwarancja, której producent udziela na swoje produkty. Gwarancja może wynosić nawet do 25 lat, co najlepiej świadczy o jakości.
  • Bezpieczeństwo, do którego producent przykłada dużą wagę – drabiny Hailo wyróżniają się m.in. antypoślizgowymi schodkami i nogami z podkładkami zapewniającymi stabilność.
  • Praktyczny przybornik, który posiadają niektóre drabiny Hailo. To rozwiązanie usprawnia pracę na wysokości.

Jak można przeczytać na stronie dramix.pl, marka Hailo to „synonim najwyższej precyzji i funkcjonalności”. Firma produkuje drabiny z myślą o zarówno profesjonalnym, jak i domowym użytku. Mimo że w Polsce marka dopiero buduje swoją pozycję na rynku, to w krajach Europy Zachodniej czerwona kropka (wyróżnik marki) jest dobrze rozpoznawalna.

Jakie drabiny proponuje firma Hailo?

W ofercie Hailo dostępne są drabiny nie tylko dla profesjonalistów, ale też do użytku domowego. Szeroki wybór gwarantuje, że każdy klient – bez względu na to, jak często planuje korzystać z drabiny – znajdzie produkt dla siebie. Jakie drabiny Hailo można zamówić? Oto przykładowe propozycje:

  • Drabina rozstawna. To najpopularniejsze drabiny, które można uznać za uniwersalne – przydają się podczas remontów, a także podczas sprzątania. Poszczególne modele różnią się wysokością i liczbą stopni. Dostępne są w wersji zarówno jednostronnej, jak i dwustronnej.
  • Drabina typu schodki. Drabiny Hailo typu schodki można spotkać zarówno w domach, jak i biurach. Ich prosta konstrukcja w połączeniu z niewielkimi wymiarami sprawia, że sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie potrzebne są 1-2 stopnie, aby wyciągnąć produkt z szafki czy ściągnąć segregator z półki.
  • Drabina teleskopowa. W odróżnieniu od drabin rozstawnych użytkownik może kontrolować jej wysokość, wysuwając np. pojedyncze szczeble. Po drabiny teleskopowe najczęściej sięgają profesjonaliści – rzadziej wybierają je użytkownicy indywidualni.

Czym się kierować, wybierając drabinę do użytku domowego?

Drabina do użytku domowego powinna być lekka i nie zajmować dużo miejsca – stąd też powinna być wyposażona w niezawodny, prosty mechanizm składania. Jednak to nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę. Aby drabina służyła niezawodnie przez wiele lat, musi zostać wykonana z trwałego materiału. Drabiny Hailo są wytwarzane z aluminium – materiału lekkiego, wytrzymałego i odpornego na różne czynniki atmosferyczne.

Wybierając drabinę do użytku domowego, warto sprawdzić jej maksymalny udźwig oraz zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Duże, szerokie stopnie to nie wszystko – najlepiej, aby miały one strukturę antypoślizgową. Wybrane drabiny Hailo zostały dodatkowo wyposażone w blokadę bezpieczeństwa – użytkownik nie musi się obawiać, że drabina przypadkowo się złoży. To pozwala na bezpieczne korzystanie z produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*