Jakość, trwałość i technologia wyróżniają bramy posesyjne WIŚNIOWSKI. Przy ich produkcji stosujemy najwyższe standardy, dzięki którym od wielu lat nasza firma cieszy się uznaniem ze strony klientów i ekspertów z branży budowlanej. Co konkretnie oferujemy?

Styl i solidność

Nowoczesne ogrodzenia posesyjne muszą być niezawodne. Przede wszystkim powinny wytrzymywać trudne warunki pogodowe, na które są narażone przez cały rok. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI są w pełni zabezpieczone przed korozją dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu w systemie DUPLEX. Naszym klientom dajemy aż 10-letnią gwarancję antykorozyjną na elementy stalowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne i nie ma uniwersalnego ogrodzenia pasującego do każdej nieruchomości. Dlatego nasza oferta to aż 80 różnych wzorów w 8 kolekcjach wraz z możliwością personalizacji. Każda kolekcja to unikatowe wzornictwo zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych formach.

Co składa się na ogrodzenie?

WIŚNIOWSKI proponuje rozwiązania systemowe. Całość ogrodzenia możesz komponować z modułów według własnego uznania, czy potrzeb wynikających z ukształtowania terenu. Elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ogrodzenie było spójne wizualnie i technologicznie. Części składowe, jakie masz do dyspozycji to:

  • bramy,
  • furtki,
  • słup MultiBox,
  • przęsła i panele ogrodzeniowe.

Polecamy bramy dwuskrzydłowe, przesuwne oraz składane. Każda konstrukcja wyróżnia się solidnym wykonaniem z najlepszej jakości materiałów, jak również nowoczesną automatyką. To nie tylko zdalne sterowanie bramą, ale także fotokomórki, wyłącznik przeciążeniowy, czy lampa ostrzegawcza. W przypadku bram przesuwnych bezpieczny napęd umieszczony jest w słupku.

Funkcjonalne słupki MultiBox

Słup MultiBox to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale komponuje się z całością ogrodzenia. Jest zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideodomofonem oraz włącznikiem kodowym. Nie trzeba być obecnym w domu, aby odebrać paczkę. Skrytkę można otworzyć zdalnie z wykorzystaniem aplikacji w smartfonie. Drugą możliwością jest podanie jednorazowego kodu kurierowi. Wideodomofon jest zaopatrzony w klawiaturę kodową.

MultiBox spotkał się z uznaniem fachowców i uzyskał nagrodę w trakcie prestiżowych targów BUD-GRYF & HOME 2023. Bez problemu dopasujesz go pod względem wzornictwa i kolorystyki tworząc spójny design z pozostałymi częściami ogrodzenia.

Jak wybrać właściwe ogrodzenie?

Ogrodzenie to fragment nieruchomości, który powinien służyć przez wiele lat. Dlatego właściwy jego wybór jest bardzo ważny. Specjalna aplikacja AW Expert marki WIŚNIOWSKI umożliwi Ci sprawdzenie, jak razem wyglądają dobrane elementy, zanim jeszcze zdecydujesz się na zakup.

Możesz też zdecydować się na którąś z naszych wyjątkowych kolekcji. Od uniwersalnego w swojej prostocie BASIC po wyrafinowany LUX. Cenisz sobie prywatność? Postaw na HOME INCLUSIVE z zamkniętych kształtowników i pełnych blach. CLASSIC to z kolei pomysł dla fanów klasycznych form, a STYLE łączy lekkość konstrukcji z elementami ozdobnymi. W każdej kolekcji znajdziesz też różne wzory ogrodzeń. Skorzystaj z oferty marki WIŚNIOWSKI!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*