Urządzanie dziecięcego pokoju może okazać się niełatwym zadaniem. Najmłodsi mieszkańcy domu są wymagający, a i rodzice chcą przecież jak najlepiej dla swoich pociech. Z tego względu wymagania rosną. Wybór łóżka, jako podstawowego elementu wyposażenia w pokoju dziecka jest często wyzwaniem. Z jednej strony zależy na tym, aby było wygodne i dopasowanego do wieku malucha, z drugiej strony musi być bezpieczne, a najlepiej, gdyby jeszcze pasowało designem do wnętrza. W ofercie sklepu Teddy Room znajdziesz wyjątkowe łóżka, które są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się zarówno do pokoju małego dziecka, jak i tego nieco większego. Przy okazji świetnie prezentują się w pokojach dziecięcych.

Bezpieczne meble do pokoju dziecka — sprawdź, jak wyposażone zostało łóżko domek

Nie ma co się oszukiwać, walory estetyczne łóżek dziecięcych schodzą na kolejny plan, gdy w grę wchodzi zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. To najważniejszy aspekt w wyborze produktów. Łóżeczko domek w ofercie sklepu Teddy Room występuję w kilku opcjach. Jedną z nich jest wyposażenie łóżka w dodatkowe barierki. To oznacza, że dziecko jest zabezpieczone w trakcie snu, nie spadnie z łóżka na podłogę. Takie rozwiązania jest szczególnie dobre dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę ze swoim własnym łóżkiem.

Wygodny materac i nisko osadzony stelaż to dodatkowe zabezpieczenie przed twardym upadkiem w trakcie snu. Drewniane ramy łóżka wykonane są z najlepszych materiałów i surowców. Wszystkie elementy tworzone są z troski o zdrowie malucha, dlatego specjaliści w produkcji używają certyfikowanych farb, które sprawdzają się również w przypadku alergików.

Funkcjonalne rozwiązania — łóżko domek w różnych kompilacjach

W swoim łóżku dziecko nie tylko śpi, ale również bawi się, czyta bajki, odpoczywa w ciągu dnia. Nie ma więc wątpliwości, że jest to najważniejszy mebel w przestrzeni pokoju dziecięcego. Teddy Room i szeroka oferta sklepu pozwalają dobrać produkty, które pasować będą zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Zróżnicowana oferta to możliwość wyboru łóżek z dodatkowymi barierkami lub szufladami. Szuflada wysuwana jest spod łóżka, dając dodatkowe miejsce do przechowywania. Możesz trzymać w niej nie tylko pościel, ale również książki czy zabawki. Dzięki takim rozwiązaniom możesz zaoszczędzić przestrzeń samego pokoju. Nie musisz uzupełniać jej dodatkowymi pudłami do składowania rzeczy, ponieważ zmieścisz je w szufladzie.

Łóżko dziecięce, które wpasuje się w nowoczesną przestrzeń

Łóżko domek wykonane jest w myśl prostego designu. To mebel, który pasuje do każdego wystroju, ponieważ ma prostą konstrukcję i stonowane kolory. Będzie pasował do przestrzeni w stylu skandynawskim, ale ze względu na swoją oryginalną konstrukcję sprawdzi się również w tradycyjnie urządzonych wnętrzach. Drewniane łóżko to gwarancja trwałości mebla. Solidnie wykonane, modne łóżko domek wpasuje się w wymagania najmłodszych.

Twoje dziecko z pewnością pokocha ten mebel z jeszcze jednego powodu. Do stelaża możesz przywiesić girlandy, osłony, baldachimy. Możesz stworzyć dla swojego malucha wyjątkowe, zaciszne miejsce, które nie tylko pozwoli mu odpocząć, ale również umożliwia poruszenie jego wyobraźni. Specjaliści z Teddy Room dokładają wszelkich starań do tego, aby dzieci mogły cieszyć się z różnych funkcjonalności oferowanych łóżek. Sprawdź, które z nich spodoba się najmniejszym użytkownikom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*
*