kraty pomostowe

Wśród licznych wyborów opcji pomostowych kraty WEMA mocno wyróżniają się na tle konkurencji z racji ich estetyki wykonania czy wszechstronności zastosowania. Mimo to, trzeba pamiętać, że nic nam nawet po najlepszych wariantach, jeśli nie zostaną one odpowiednio dopasowane do samego zastosowania. W tym mini poradniku skupimy się właśnie na tej potrzebie, udzielając prostych wskazówek na temat doboru najlepszej kraty pomostowej.

Co jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze kraty WEMA?

Dobór odpowiedniej grubości kraty WEMA to absolutnie najważniejsza rzecz przy jej wyborze. Wybierz dobrze, a będziesz korzystał z niej przez długi czas, ciesząc się pełną funkcjonalnością tej konstrukcji. Wybierz źle, a nie będziesz cieszył się z jakości i komfortu użytkowania. Ma to związek z tym, że jakość każdego płaskownika jest zawsze bezpośrednio determinowana jego wielkością i dopasowaniem do ostatecznego zastosowania. Tutaj doszliśmy do sedna sprawy – nade wszystko trzeba pamiętać, że to właśnie zastosowanie kraty najmocniej determinuje to, na jaką grubość należy się zdecydować.

Co wpływa na dopasowanie kraty WEMA do potrzeb?

  • grubość płaskowników,
  • wysokość płaskowników,
  • wielkość kraty,
  • ciężar samochodu.

Nie ma lepszego sposobu na to, by mieć pewność, czy dana krata o konkretnej grubości będzie właściwa do danego zastosowania, aniżeli omówienie tego tematu ze specjalistą.

Idealna krata WEMA znaleziona – co dalej?

Jeśli udało Ci się (samemu bądź z pomocą fachowców) dokonać idealnego wyboru kraty WEMA – czas najwyższy bliżej przyjrzeć się takim kwestiom jak wysyłka czy transport. Najlepiej wygląda sytuacja, gdy zamawiasz kraty prosto od producent, jakim jest ULAMEX hurtownia stali, gdyż wtedy masz pewność, że wszystko będzie jak należy. Hurtownia sprzedaje w całej Polsce, ale też współpracuje z różnymi firmami na terenie kraju. W efekcie możesz liczyć na naprawdę szybką realizację zamówienia i to bez względu na to, czy chodzi o ilość detaliczną, czy hurtową. W każdym przypadku dostarczenie towaru we wskazane miejsce nie powinno zająć więcej czasu niż kilka dni roboczych. Firma zapewnia własny transport, więc i tym martwić się nie musisz. Jednak zanim dojdzie do faktu wysyłki i złożenia zamówienia dobrze jest poznać cenę za wybrane kraty WEMA. W tym celu nie ma lepszego sposobu niż wysłanie do hurtowni darmowego zapytania z prośbą o wycenę według konkretnych specyfikacji. W ten sposób wszystko będzie przedstawione czarne na białym, co daje niemal pewność, że zamówienie na kraty i ich finalny montaż zakończy się pełnym sukcesem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*
*