Stylowe dodatki w hotelu są bardzo ważne. To właśnie dzięki nim aranżacja jest dopełniona, a obiekt prezentuje się nienagannie. Okazuje się, że proste rozwiązania często sprawdzają się najlepiej. Pływające świeczki to klasyczna i elegancka ozdoba pasująca do każdej aranżacji.

Świeczki i świece – dlaczego warto?

Świece różnej wielkości to popularna ozdoba w domach. Trudno się temu dziwić, dodatek ten może bowiem ozdobić różne wnętrza i pasuje do każdego stylu aranżacyjnego. Czy sprawdzi się w przypadku hotelu? Oczywiście, że tak. Dobrej jakości pływające świeczki(https://alleglass.pl/pl/c/Swieczki-plywajace/42)  to opcja, która ma wiele zalet. Świece między innymi:

  • Wpływają dobrze na nastrój – kojarzą się z ciepłem i odprężeniem, wprowadzają przyjemną atmosferę.
  • Pomagają się zrelaksować – świece sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Dzięki temu goście hotelowi mogą poczuć się swobodnie i zadbać o pełen relaks.
  • Wyglądają estetycznie – prostota może być efektowna, a świece są na to doskonałym dowodem.

Szeroka gama produktów sprawia, że niezależnie od preferencji oraz potrzeb można kupić odpowiedni zestaw świec. Białe, różowe, a może złote pływające świeczki? Możliwości jest naprawdę wiele.

Świece ozdobne – moc możliwości

Mogłoby wydawać się, że pływające świece nie są wyszukanym sposobem na ozdobienie hotelowego wnętrza. Okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Ten mały niepozorny dodatek umożliwia zastosowanie wielu przyjaznych dla oka wariantów. Świece można na przykład umieścić w naczyniu wypełnionym wodą i dodać kolorowe kwiaty. Świece wyglądają dobrze także w otoczeniu ozdobnych kamieni, muszli, traw, a nawet kolorowego żwiru. Wystarczy puścić wodze wyobraźni i nie bać się eksperymentów. Dzięki temu można bowiem zyskać wiele ciekawych wariantów pozwalających ozdobić wnętrza hotelu w wyjątkowy sposób.

Ozdobne świece to modny dodatek tak naprawdę do każdej aranżacji. Można wykorzystać je w stylu glamour, nowoczesnym, boho, rustykalnym oraz wielu innych. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zestawienie i spójność barw w pomieszczeniu. Bardzo pomocne w planowaniu aranżacji jest koło kolorów, które można znaleźć na przykład na blogach o tematyce wnętrzarskiej.

Pływające świece sprawdzą się dobrze w różnych pomieszczeniach. Można ustawić je w głównym budynku przy recepcji, aby miło powitać gości, a także pożegnać tych, którzy kończą swój pobyt w obiekcie. Ozdoba zaprezentuje się też dobrze w pomieszczeniach przeznaczonych do wykonywania zabiegów SPA. Blask świec wpłynie korzystnie na atmosferę, która stanie się wprost idealna do relaksu duszy i ciała. Świece to także dobra dekoracja do pokoi gości. Dzięki tej atrakcyjnej ozdobie będą mogli cieszyć się dopracowanym wystrojem wnętrza i zadbać o miłe spędzenie czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*