– notka prasowa –

Początek grudnia to już ostatni dzwonek na to, by odświeżyć domową przestrzeń tuż przed zbliżającymi się świętami. Kompletowanie wszystkich niezbędnych dodatków i dekoracji świątecznych, a niekiedy nawet mebli, może być czasowym wyzwaniem. Dlatego już warto jak najszybciej zacząć się zastanawiać co sprawi, że nasze domowe pielesze staną się barwną, rozświetloną i pachnącą świątecznie enklawą.

Dla każdego coś dobrego

Atmosferę świąt można wprowadzać na wiele sposobów. Jedni „inwestują” w przytulne koce, poszewki w świąteczne wzory, tekstylia do sypialni w kolorach kojarzących się ze świętami. Często są to czerwone pledy z wzorami gwiazdek, złote dodatki, srebrne czy też śnieżnobiałe tekstylia dekoracyjne z mikołajami, śnieżynkami i choinkami. Inni wolą kwiaty i stroiki – gwiazdy betlejemskie czy też popularne łodygi z czerwonymi kuleczkami, znane jako ostrokrzew jagodowy. Jeśli stroiki to oczywiście z pięknie pachnącymi świeczkami, do tego świecące girlandy i lampki. Są też tacy którzy, aby poczuć magię świąt potrzebują wprowadzić większe zmiany np. wymienić stół w kuchni czy jadalni, a nawet całe wyposażenie kuchni, takie jak zastawa czy obrusy. Bo czyż nie jest miło spędzić święta z rodziną przy komfortowym, pięknie nakrytym stole?

Jedno jest pewne: klimatyczne, sezonowe dodatki pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat świąt w naszych domach. Idealnym jego dopełnieniem będzie zapach pomarańczy z goździkami czy też zapach sosnowego drzewka, które spełnią wizję naszego wymarzonego świątecznego obrazka.

Jest w czym wybierać

O ile sklepów, które oferują wszystkie te produkty w jednym miejscu nie brakuje, choćby popularna IKEA, o tyle zakup wszystkich tych rzeczy w jednym miesiącu, może się okazać nadwyrężeniem domowego budżetu. Tym bardziej, że święta to przecież nie tylko wydatki związane z dekoracjami wnętrza. Niezależnie od tego czy preferujesz udać się do sklepu i na miejscu wybrać to, co sprawi tobie i twojej rodzinie radość podczas nadchodzących świąt, czy też wolisz wziąć telefon do ręki i zamówić wszystko online z dostawą do domu, jest sposób na to, aby móc sobie na to wszystko pozwolić i nie zbankrutować!

Ciesz się dziś, zapłać później

Wspomniana wcześniej IKEA oferuje dostęp nie tylko do rat 0% (a konkretnie bank, który z IKEĄ współpracuje, czyli Ikano Bank www.ikanobank.pl), ale też tzw. cashback, czyli zwrot części środków wydanych na zakupy. W tym wypadku jest to 50 zł za każde wydane 500 zł! To oznacza, że kwota twoich zakupów zostanie rozłożona na równe raty – na 3 lub 6 miesięcy, bez dodatkowych kosztów, a ty świątecznymi zakupami, możesz cieszyć się od razu. Jeśli wydasz min. 500 zł (lub wielokrotność) możesz liczyć na zwrot 50 zł na kartę upominkową, do wydania podczas kolejnych zakupów*.

Dzięki takiej opcji nie potrzebujesz zastrzyku dodatkowej gotówki, żeby spędzić święta w przytulnym wnętrzu i świątecznej atmosferze. Wystarczy zrobić zakupy i wybrać raty jako formę płatności (w sklepie internetowym) lub złożyć wniosek online, na specjalnie do tego przeznaczonym komputerze, w sklepie IKEA i podpisać umowę na miejscu w punkcie ratalnym Ikano Banku. Zaplanuj swoje najbliższe zakupy już teraz i zobacz, jakie dokumenty musisz przygotować: więcej informacji o ofercie ratalnej znajdziesz tutaj: https://ikanobank.pl/raty-ikea.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0% i została obliczona na dzień 25.08.2023 r. Oprocentowanie stałe 0%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 800,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł (prowizja 0 zł; odsetki 0 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 2 800,00 zł; 6 miesięcznych rat, w tym 5 równych rat w wysokości po 466,67 zł i ostatnia rata wyrównująca 466,65 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

* Oferta na wszystkie meble i akcesoria dla nowych i obecnych Klubowiczów IKEA Family, obowiązuje od 02.11.2023 do 17.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji i regulamin korzystania z przyznanych kodów rabatowych dostępny na IKEA.pl/regulaminy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*