Lodówka dwudrzwiowa zwraca uwagę nie tylko swoim rozmiarem. Możemy przechowywać naprawdę sporą ilość jedzenia i to w takich warunkach, aby zachowało ono swoją świeżość na dłużej. Dlatego jeżeli Twoja kuchnia może pochwalić się niemałym rozmiarem, rozważ zakup lodówki z podwójnymi drzwiami. Warto jednak wiedzieć, że pojemność to nie jedyna zaleta, jakiej możemy się spodziewać…

Lodówka dwudrzwiowa a duża kuchnia

Lodówka duża czy mała? Przed tym wyborem staniemy zapewne w momencie urządzania kuchni. Warto pamiętać o tym, że w tym pomieszczeniu każdy mebel lub każdy sprzęt powinien być dobrze przemyślany. Zachowanie ciągu roboczego może sprawić, że wykonywanie codziennych czynności będzie znacznie prostsze i o wiele przyjemniejsze.

Jednak czy lodówka dwudrzwiowa to wybór odpowiedni jedynie do dużej kuchni? Okazuje się, że niekoniecznie! Rzeczywiście na dużym metrażu nie będziemy mieć problemu ze wstawieniem tego wielkogabarytowego urządzenia, natomiast przy mniejszym metrażu nierzadko jesteśmy w stanie zrezygnować z dodatkowej szafki na rzecz większej lodówki. Ona również okaże się pomocna w kwestii przechowywania.

Niektóre produkty spożywcze powinny mieć zapewnioną odpowiednią temperaturę, dzięki czemu pozostaną świeże na dłużej. Właśnie dlatego pojemna lodówka jest tak dobrym rozwiązaniem zarówno w dużej, jak i małej kuchni.

Lodówko zamrażarka dwudrzwiowa z kostkarką

Decydując się na dwudrzwiową lodówkę, warto rozważyć zakup urządzenia z kostkarką. W przypadku wariantów od marki Samsung podajnik z lodem umieszczony został na drzwiach. Dzięki temu mamy do niego stały dostęp. Okazuje się, że to rozwiązanie odpowiednie nie tylko w sezonie letnim. Tak naprawdę zimne napoje smakują doskonale niezależnie od pory roku. Woda z kostkami lodu i plasterkiem cytryny smakuje przecież tak doskonale!

Czym kierować się podczas wyboru lodówki dwudrzwiowej?

Na samym początku zwróć uwagę na dokładne wymiary lodówki. Jak zostało już wspomniane, wariant dwudrzwiowy w niektórych przypadkach zmieści się nawet w nieco mniejszej kuchni, ale należy mieć pewność, że rozmiary rzeczywiście na to pozwalają.

Ciekawym wyborem może być lodówka Side by Side czarna, srebrna bądź w innym kolorze. Marka Samsung postawiła na połączenie ciekawego designu z funkcjonalnością. W ten sposób powstało urządzenie, które cieszy się niemałą popularnością ze względu na dostęp do niebanalnych rozwiązań i technologii. Przykładem może być m.in. obecność No Frost. Postaw na model, w przypadku którego zapomnisz o uciążliwym rozmrażaniu lodówki. W tym wariancie przez cały czas utrzymany jest idealny poziom wilgotności. To nie tylko oszczędność energii, ale również czasu!

Warto podkreślić, że najczęściej kupowane lodówki to lodówki Samsung*. W ofercie znajdziemy przeróżne modele, które różnią się od siebie obecnością poszczególnych parametrów. Lodówki Smart, energooszczędne czy wyróżniające się designem – to wszystko może zaoferować Ci właśnie marka Samsung!

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*