Pracując przy suchej zabudowie, oprócz jakości i precyzji, liczy się również czas poświęcony na wykonanie danego zadania.

Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających, należy śledzić nowoczesne rozwiązania mające na celu ułatwienie i przyspieszenie prac montażysty. Warto poznać kilka rozwiązań, których stosowanie pozwoli na usprawnienie wykonania suchej zabudowy, a co za tym idzie, zdobycie większej liczby klientów!

Jak łatwo i sprawnie łączyć elementy konstrukcyjne?

Chcąc stworzyć gipsowo-kartonowe formy przestrzenne, warto zwrócić uwagę na wkręty FLAT HEAD, pozwalające na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni bez konieczności dodatkowego gipsowania. Dzięki płaskiej główce wkrętów możesz zapomnieć o problemie deformacji i pękaniu płyt na łączeniach profili. Wkręty wykonane są z wysokiej jakości stali, przez co są odporne na korozję i zapewniają łatwość tworzenia nawet bardziej skomplikowanych konstrukcji w systemach suchej zabudowy.

Gdy zależy Ci na silniejszym zabezpieczeniu montowanych elementów, możesz skorzystać ze śrub M8 FLAT HEAD. Dzięki specjalnej budowie, do jej stosowania nie potrzebujesz podkładki, a śruba jest całkowicie odporna na wszelkie drgania i wibracje konstrukcji, przez co nie ma możliwości samoistnego odkręcenia.

Problem z montażem elementów sufitowych? Wypróbuj te rozwiązania!

Chcąc zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas montażu zawiesi noniuszowych, warto wypróbować wytrzymałe przetyczki fast-pin, które są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami wieszaków. Jeden wariant zastępuje aż dwie sztuki produktu standardowego. Przetyczki polecane są głównie do rozwiązań z odpornością ogniową.

Klips NIDA KKS to idealne rozwiązania w przypadku konieczności wykonania połączeń pomiędzy stalową konstrukcją nośną a górnym wieszakiem noniuszowym. Produkt gwarantuje Ci pewne zamocowanie wieszaka w stalowej konstrukcji i zapewnia wysoki komfort pracy dzięki łatwemu montażowi.

Wykonanie połączeń pomiędzy blachą trapezową a górnym wieszakiem noniuszowym ułatwi Ci natomiast wieszak NIDA WBT, ze specjalnie zaprojektowanym elementem mocującym. Stal sprężynowa, z której wykonano produkt, oferuje Ci całkowite bezpieczeństwo nawet podczas mocowania wieszaka przy wysokich obciążeniach.

Więcej informacji o tym, jak szybko i bezproblemowo wykorzystać nowoczesne rozwiązania do suchej zabudowy, znajduje się na stronie: https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/jak-montowac-szybciej-akcesoria-do-suchej-zabudowy/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*