Systemy wentylacji są nieodzownym elementem wielu budynków. Jeśli szukamy odpowiedniego sposobu na wentylację, warto przyjrzeć się ofercie rekuperatorów, które zyskują coraz większe uznanie w naszym kraju. W dalszej części artykułu przybliżymy, czym są rekuperatory i sprawdzimy ofertę na rekuperatory Wanas.

Rekuperatory Wanas – odpowiedni sposób na wentylację

Rekuperatory to systemy wentylacyjne służące do wentylacji domów jednorodzinnych i obiektów usługowych oraz wentylowania pomieszczeń zamkniętych w sposób energooszczędny i skuteczny.

Umożliwiają one wymianę powietrza w pomieszczeniach bez straty ciepła. Działają na zasadzie odzyskiwania ciepła, pozwalając na rekuperację oraz filtrację powietrza wyprowadzanego na zewnątrz, a następnie przywodzonego do budynku.

Rekuperator jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zdrowego i komfortowego środowiska, przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii.

Rekuperatory Wanas – pełna automatyka

Rekuperator standardowo wyposażony w sterownik tygodniowy, a jego praca jest wspomagana za pomocą połączonych bezprzewodowo czujników wilgotności.

Jest to również urządzenie typu smart, dzięki czemu można doprowadzić do zdalnego sterowania centralą poprzez połączenie rekuperatora z systemem inteligentnego domu. Pozwala to na niskie zużycie energii i optymalne dostosowanie wentylacji do aktualnych potrzeb mieszkańców.

Zalety rekuperatorów

Rekuperatory Wanas to przede wszystkim szereg znakomitych funkcji. Wyróżnić możemy jednak następujące zalety produktu:

1. Regulowanie wilgotności, co zapobiega rozwojowi i powstawaniu pleśni oraz grzybów w wentylowanym pomieszczeniu.

2. Dostarczenie świeżego i czystego powietrza, poprzez jego ciągłą wymianę.

3. Energooszczędność, poprzez wymianę energii cieplnej między wywiewanym a wwiewanym powietrzem.

4. Komfort pracy oraz wyjątkowo cicha praca rekuperatora.

Rekuperator Wanas Black 300V XF – centrala wentylacyjna dla Ciebie!

Wśród wielu rekuperatorów, wyróżnić możemy model Wanas Black 300V XF. Jest to kompaktowa centrala wentylacyjna o wyjątkowych właściwościach i parametrach.

Jej korpus wykonany jest z wytrzymałego, spienionego polipropylenu. Dzięki temu jest to wyjątkowo odporna, lekka i niepalna konstrukcja.

Co więcej, w cenie urządzenia dostarczana jest również automatyczna nagrzewnica wstępna Smart Heater oraz automatyczny 100% Bypass.

Jeśli szukasz odpowiedniego rekuperatora dla siebie, warto odwiedzić stronę czystyklimat.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*